j

Lorem ipsum dolor amet, consect adipiscing elit, diam nonummy.

Search

Výtvarné studio

Informace z Výtvarného studia

Vážení a milí,

podle momentálních zpráv z krizového štábu se bude postupně karanténa uvolňovat a za určitých podmínek by mohly být po 25. květnu některé školy otevřeny.

Výtvarné studio však již v tomto pololetí neotevře. V našich podmínkách nelze zajistit patřičná hygienická opatření.

Podle plánu jsme právě 25.5. měli začít instalovat v sokolovně tradiční závěrečnou výstavu na téma MĚSTO (výstava měla probíhat od 30.5. – 7.6.). V pořadí již 21.výstava měla také připomenout 20.výročí Výtvarného studia Dolní Újezd.

Přestože je letos všechno jinak, o výstavu nepřijdete! Připravujeme ji alternativně, ve virtuální podobě. Nebude asi tak vyčerpávající co do obsahu, ale alespoň částečně představíme práce, které v tomto školním roce vznikly.

Práce žáků budeme rozdávat pravděpodobně až po 15. červnu. Konkrétní časový harmonogram bude ještě upřesněn.

Znovu ujišťujeme, že školné za zrušenou výuku bude odečteno v dalším pololetí. A vráceno těm žákům, kteří již nebudou u nás po prázdninách ve výuce pokračovat.

Případní noví zájemci se mohou již během června hlásit nejlépe mailem.

 

Těšíme se na vás zase v září!                                                                                                                                                                              Pedagogický kolektiv Výtvarného studia